Foťte a právě Vaše výrobky se objeví v časopisu Elixír

V časopise Elixír č. 5 vyšla dvoustrana o Simiře. Jenom pro prodejce ze Simiry - i vaše výrobky si mohou prohlédnout čtenáři Elixíru.

Dobrý den, všichni milí návštěvníci Simiry,

V č. 5 časopisu Elixír (časopis o zdravém životním stylu) jsme představily Simiru a spustily jsme soutěž o skvělé výhry (děkujeme galajaně za nádherné výrobky do soutěže), o které je mezi soutěžícími velký zájem (není divu).

Pro naše prodejce: Máme exklusivní dohodu s časopisem Elixír, redaktorkám se moc líbí výrobky u nás na Simiře. Dohodly jsme tedy spolupráci a každý měsíc vyjde v Elixíru strana či dvoustrana, sestavená výhradně z vašich výrobků.

Proto prosíme o zasílání fotografií vašich výrobků na email: admin@simira.cz. Fotografie je třeba v co největším rozlišení (co nejvíce pixelů), focené na bílém (či světle jednobarevném pozadí, bez textury). Výrobek musí být vždy vyfocený celý. Kvalitně nafocené výrobky zasílejte průběžně, jakmile nám je pošlete, my je zařadíme do naší databanky. Bud´se objeví v Elixíru, Vlastě či Tině.

Momentálně máme zájem o fotografie výrobků na téma Zelená - výrobek by měl obsahovat barevný podíl zelené (nemusí být celý zelený). 

Děkujeme a přejeme pohodové dny

Simona a Radka

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.