Procházka po virtuálním tržišti

Článek o Simiře, který vyšel na www.rodina21.cz - portálu inspirovaným životem.

Podívejte se, co o Simiře napsali na serveru rodina21.cz.

Článek je plný náhledů na některé výběry s Vašimi krásnými výrobky.
 
 A co je  rodina.21.cz vlastně zač?
 
Přečtěte si, co o tomto rodinném webu napsaly jeho nadšené provozovatelky:
 
Satine: Náš portál vznikl velmi spontánně, kdy jsme se rozhodly, že chceme mít místo, kde se lidé budou moci svobodně vyjadřovat, kde bude panovat klid a pohoda a který bude hodně pestrý a barevný. To byla hlavní myšlenka, na kterou už se pak nabaloval celý koncept webu, témata, kterým se chceme věnovat a konečná podoba. Od myšlenky k realizaci to trvalo zhruba čtvrt roku a v dnešních dnech již slavíme 2. narozeniny.
 
Naší největší devizou jsou skvělí čtenáři, díky kterým jsme také mohli rozjet adopce. Prvním rokem jsme společně adoptovali tučňáka v pražské zoo, za kterým jsme si pak udělali i společný výlet. Ve druhém roce jsme adoptovali panenky Unicef, které si teď mezi sebou předáváme a prožijeme tím spoustu příjemných setkání. To jsou aktivity, které nás vzájemně ještě více sbližují.
 
Trz: Myslím, že specifické na našem webu je to, že většinu témat probíráme s hlavními aktéry, s lidmi, kteří se dané problematice věnují. Není to pak, že píšeme „o čemsi“, ale uděláme rozhovor s těmi, kteří o tom něco (hodně) ví, jsou od fochu... Stejně tak se vrháme do různých akcí doslova „na vlastní kůži“, kdy spoustu záležitostí samy zkusíme, abychom nepsaly o něčem jen z doslechu, abychom mohly obecné informace doplnit vlastními zkušenostmi a pocity.
 
Retina: Je to hodně o nás a lidech kolem nás tak nějak naživo. Od doby, co provozujeme 21 se nám hodně změnil život, poznaly jsme hodně lidí a často se k dotyčným i vracíme, když se u nich něco změní. Zdůraznila bych tu pestrost a mnohostrannost, nejsme portál pro ženy, ale píšeme všestranně. Každá jsme skutečně hodně jiná.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.