Dostali jste nové příbory? Recyklujte ty staré.

Dnes jsem místo poklidného rozjímání vyklízela sklep. Jak se to stalo? Začalo to zcela nevinně a potom to již byla lavina. 1. bydlíme s dědou, který domů přinese všechno co jiní odloží a ,,uloží". 2. na Štědrý den přestal topit elektrokotel. 3. nedalo se k němu přes ty potřebné věci dostat. 4. při mém zuřivém odhrnování pokladů ( připomeňte si, že mám na sobě sváteční šaty) na mně vyskočila myš. Pak už to lítalo. Děda nebyl pár dní doma, bude po návratu koukat.

  • 25. 12. 2015 napsal admin Zdenka
  • návody
  • 3046x
  • 3  (+3 / -0)

Pokud se vám podaří najít ty správné příbory k recyklaci, ukažte, co dokážete. Můžete vyrobit například originální handmade věšák na klíče. Myslím, že pár takových prkýnek mi dnes prošlo rukama.

Příbory tam děda neměl. Škoda, budu muset vyrazit do nějakého vetešnictví. Když si vzpomenu na ty poklady z dnešního dne. Proč někdo schovává uříznuté kabely? Nebo hadice k pračce? Dá se to recyklovat? Možná.

Dá se použít kombinace technik. Do lžíce vložíte vám milý předmět a zalijete pryskyřicí. Já bych si tam po dnešku mohla zalít například myší bobek. Bude se mi o nich i zdát.

Tohle už bude ukázka pokročilejších umělců, ale proč to nezkusit? Líbí se vám nápad s recyklováním vyřazených příborů? Já jsem nadšená a až se děda vzpamatuje ze zmizení tolika krásných kousků, tak se ho zeptám, jestli nemá někde staré příbory. Věřím, že je vytasí.

Recyklujte, bavte se.

Zdenka

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.