Podpora uměleckých aktivit dětí z dětských domovů!

Občanské sdružení Audabiac pracuje s dětmi z dětských domovů na uměleckých aktivitách. Nyní se snaží prostřednictvím charitativního bazaru získat prostředky na letní pobyt dětí z dětských domovů.

Sdružení nás požádalo o zveřejnění této výzvy:

Jsme občanské sdružení Audabiac, které pořádá pro děti z dětských domovů umělecké aktivity. Veškeré aktivity za děti i naše dobrovolníky hradíme, aby jejich práce nebyla ničím rušená a limitovaná. Z tohoto důvodu se snažíme zajistit finanční prostředky z jiných zdrojů.

Rádi bychom proto zorganizovali charitativní bazárek, jehož výdělek půjde na umělecké aktivity našeho sdružení (konkrétně bychom za ně chtěli zajistit ubytování a stravu pro děti v průběhu letního pobytu). Chtěli bychom Vás tímto oslovit, zdali byste pro účely této aktivity a pro podporu uměleckých aktivit dětí z dětských domovů, nevěnovali nějaký předmět z Vaší dílny do našeho bazárku. Oplátkou bychom Vás prezentovali jako podporovatele našich aktivit v roce 2013 prostřednictvím webových stránek, sociálních sítí a propagačních materiálů k akci.

Zároveň, pokud byste měl/měla chuť se s námi zapojit do umělecké činnosti v průběhu letních pobytů, bude nám velkým potěšením.

 

Naši činnost si můžete prohlédnout na webových stránkách www.audabiac.cz.

Více informací Vám ráda poskytnu na telefonu 725 004 204 nebo na emailu amarkova@audabiac.cz.

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.