Simira offline market v Café Bazaar obrazem

Náš první a určitě ne poslední trh v Café Bazaar. Nasajte atmosféru z příjemně stráveného dne v útulných prostorách kavárny Café Bazaar.

  • 16. 7. 2013 napsal admin Radka
  • pro prodejce
  • 2905x
  • 1  (+1 / -0)

Nejprve něco o trhu samotném a místě, kde se konal. Café Bazaar je příjemná restaurace v centru Prahy, která je kombinací dobrého jídla, pití a podpory dobré věci. Café Bazaar je sociální firma, která poskytuje tréninkový pracovní program pro sociálně znevýhodněné mladé lidi, kteří vyrostli bez fungujícího rodinného zázemí a mimo biologickou rodinu. Za spolupráci s Café Bazaar jsme moc rádi a tímto děkuji i vedoucí provozovny Kateřině Hrozové.

Na trhu vystavovali tito prodejci a i jim patří náš srdečný dík:

Jedle7, Joan Atelier, Mura, Evvo, Radmil Original, Ana Hata, Myska Maggy, Ancovicka, Skoba, Maryk, Lekuca, Janemade

Příští trh plánujeme v září a rádi bychom z nich udělali tradici. Termín bude upřesněn. Máte-li předběžný zájem o místo na trhu, napiště nám. Konečný výběr prodejců je na nás, především proto, že počet míst je omezen a snažíme se vybírat tak, aby si prodejci vzájemně příliš nekonkurovali a nabídka pro zákazníka byla co nejširší, ale jistě se dostane na mnohé z Vás. (adresu znáte: admin@simira.cz)

PS: Většina fotek je z příprav. Já si bohužel zpomněla foťák (opět). Fotila Káča a té se pro změnu foťák  vybil. Pokud tedy někdo z přítomných fotil a má použitelné fotky, pošlete nám je prosím. Rádi sbírku doplníme.

Ještě jednou dík.

A máme další fotky, za něž děkujeme Janemade:

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.