Každý konec znamená nový začátek

Simona odchází, Zdenka přichází.

  • 13. 2. 2015 napsal admin
  • pro prodejce
  • 1560x
  • 3  (+3 / -0)

 Radka za Simonu:

Simona si užila Simiru ještě s mnoha porodními bolestmi a svému novému potomkovi věnovala více než 3 roky života, obětavě, s nasazením, mnohdy bez víkendů a do pozdních nočních hodin. Stála u zrodu, kdy jsme do detailu promýšleli různé funkce a donekonečna je testovali. U zrodu, kdy jsme oslovovali prodejce, abychom naší pracně vytvořenou galerii vůbec zaplnili. Možná právě proto, že si prošla na Simiře dobrým i zlým, možná právě proto, že za ty roky se nám podařilo navázat i mnohá přátelství a osobnější vztahy, možná kvůli všem nejrůznějším starostem a možná i kvůli radosti z přibývajících objednávek, se jí neodchází lehce.

Dovolte mi tedy, abych Vám všem jménem Simony poděkovala, za to, že jste byli a nadále zůstanete součástí Simiry, za to, že jste s námi někdy měli trpělivost, za to, že jste nás mnohdy v pravou chvíli povzbudili milými slovy, za to, že se mnozí z vás snažili Simiře od začátku pomoci zvednout se z vratkých nohou na nohy pevnější, zkrátka a dobře, za to, že jste.

Dovolte mi se za Simonu i rozloučit a popřát zase pro změnu jí: "Simčo, děkuji Ti, že jsi do toho se mnou šla, děkuji Ti za tvé nápady i za často střízlivější odhad situace než mám já. Děkuji Ti, že jsi to vydržela tak dlouho a děkuji tak nějak obecně, že společné podnikání naše kamarádství nepoškodilo. Přeji Ti, ať se Ti v nové práci daří a ať tě naplňuje. A především Ti přeji, aby abstinenční příznaky po Simiře vymizely rychle a bezbolestně."  (No ano přátelé - pro nás je Simira jako droga). Díky.

 Zdenka:

Jelikož nejsme jenom podnikatelky, ale také chovatelky, občas nás něco překvapí. Obojí se učíme tak nějak za pochodu. Naposledy nás například překvapilo narození jeňátek. Na Simiře došlo od února k personální změně a já beru tyhle tvorečky jako něco, co symbolizuje nový začátek. Doufám, že naše a vaše spolupráce bude probíhat tak hladce a výsledek bude tak báječný, jako porod těchto jehňátek. Mají se k světu, budeme je následovat.

 Radka

Jen pro jistotu, kdyby to nebylo jasné - já zůstávám, mě totiž není vůbec jednoduché se zbavit :)

PS od Radky: Naše fotky budou později. Máme obě chřipku a to co by bylo vidět, byste rozhodně vidět nechtěli. A ani my ne :)

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.