V dubnu je na bedně Mamafia

Je jaro. Sluníčko vykouzlí úsměv na tváři kdejakému morousovi. A i v tomto čase, kdy nás všechny smysly vábí ven, si naši zákazníci nenechají ujít možnost, vybrat z tolika nádherných věcí. Kteří prodejci byli nejúspěšnější v dubnu?

  • 1. 5. 2015 napsal admin Radka
  • pro prodejce
  • 2303x
  • 1  (+1 / -0)

Na prvním místě podle obratu dnes vítáme Mamafiu, která je jasným důkazem, že na Simiře mají šanci prorazit i úplně noví prodejci. Ležérní módu, která rozhodně nezanikde v šedi davu, jsme Vám představovali i minulý měsíc, ale není důvod si to nezopakovat. Osobně vážně uvažuji nad multifunkčními kalhotami s laclem i nad červenými pohodovkami s ruční malbou mochomůrek. U vás ale tento měsíc vedly pohodlné kalhoty s nízkým pasem a ručně malovaným motivem chobotnice. A opět, u všech modelů Mamafii se rozhodně vyplatí dívat se na obrázek pozorně. Brzy již nás čekají i trička ve větších velikostech než S (zpráva od prodejce) a já osobně se na ně moc těším. Nenechte si je ujít ani vy.

Nový model kvašáku od Ajdy - tentokrát s levandulí je mimořádný kousek, který se možná bude hodit i do Vaší kuchyně. Kdo nekvasí s námi, kvasí proti nám. Mrkněte i na krásný velký hrnec na bylinky. Právě teď je období, kdy si čerstvé bylinky můžete dopřát, i když nemáte zahradu, terasu či balkón. Bylinky můžete zasadit do středu hrnce nebo do "kapes" po stranách, náš tip: dobře se spolu snáší petrželka, pažitka, mateřídouška, dobromysl a šalvěj nebo bazalka, saturejka, kerblík, řeřicha, kopr a majoránka.

Takže to byla Ajda na druhém místě podle obratu (a prvním podle počtu objednávek).

Třetí místo obsadil kovář, kterého jsme ve statistikách zatím neměli. Stačila k tomu pravda jediná objednávka, ale na některé úžasné věci se prostě vyplatí šetřit. Kovaná lavička - ohromující designové posezení, poštovní schránka, do které bude radost házet dopisy, kované náčiní a další nádherné věci najdete v obchodě kovanisemik.

Na čtvrté příčce je Vaše/naše oblíbená kabelkářka Galajana. Výběr je tak bohatý, že nebudete vědět, kterou vzít dřív. Kabelky jsou kvalitně ušité a zaujmou na první pohled, což se potvrdilo i na naší propagační akci v Poděbradech (více v brzkém článku Simira offline). Málokterá žena dokázala náš stánek minout, aniž by vzala kabelku do rukou a nevyzkoušela si ji.

Od kováře možná čekáte zábradlí, kování na kliku, garnýže, mříže a podobné masivní věci. To všechno určitě u uměleckého kováře najdete, ale najdete i spoustu drobnějších věcí, které jsou krásné, často praktické a hodí se jako skvělý originální dárek. Kované růže neuvadnou a chladná krása kovu ostře kontrastující s něžností růže vytváří výjimečný kousek, pan Klaban má dokonce i moto: "Ani kovanou květinou ženu neuhodíš..." Skvělý a osvědčeným dárkem pro vaše blízké,  může být i designová obouvací lžíce, která dobře vypadá, nebudete ji všude hledat a neohne, neprohne ani nezlobí ji ani ten největší silák.

Nyní pořadí podle počtu objednávek. První místo již jsme zmínili a tradičně ho obsadila Ajda. Místo druhé ale zaslouženě patří obchodu kamenyprozdravi. Všem, kteří věří, že i kameny, minerály a polodrahokamy ukrývají magickou a nádhernou energii, by neměla uniknout široká nabídka orgonitů a orgonitových pyramid. Pro štěstí, energii, kreativitu a schopnost rozpoznat a získat ty pravé šance je například určená orgonitová pyramida tvořená kamínky rudého granátu a světlounkého citrínu.

Návody! Náš portál navštěvuje řada šikovných lidí, a to nejen profesionálních prodejců, ale třeba i těch, kteří s vlastní tvorbou teprve začínají. Návody na háčkování s velmi podrobným popisem a s detailními fotografiemi na nejrůznější zvířátka a jiné potvůrky najdete u Culdy Ateliér. Ta tento měsíc obsadila 3. příčku. Návody jsou už od 35 Kč a poštovné v tomto případě samozřejmě odpadá.

Čtvté místo patří gabrili a jejím stále populárním maskám na spaní. Svět je dnes složitější než býval a často jsme nuceni rezignovat na přirozený běh věcí a nemůžeme jít klidně spát tehdy, když je prostě tma. Pro pohodlné usínání za světla po noční nebo když partner ještě musí svítit, pro komfort při cestování anebo i k večerním hrátkám ve dvou - ve všech těchto případech se škraboška na spaní rozhodně může hodit.

Pátou příčku podle počtu objednávek má Veverka, která je s námi od samého počátku existence Simiry - tedy přesně 3 roky. Moc nás těší, že tehdy vložila nově vznikajícímu portálu svoji důvěru a je tu s námi celou dobu. Bez těchto cínovaných krasavců by Simira nebyla úplná. Už jenom názvy šperků (Dávný příběh, Královna noci, Krajina po bitvě, Letní bouře) avizují, že spolu s Veverkou se v jejím obchodě ocitnete v nádherném světě inspirovaném přírodou, bájnými světy i historií.

A teď pár tradičních čísel.

Vždycky se bojím, abych nemusela jeden měsíc napsat  např. tento duben byl horší než duben loňský. (Už víte, že se snažíme srovnávat stejné měsíce). Naštěstí ani tento měsíc se to nestane, i když k březnovému skokovému růstu přes 50 % jsme se tedy ani nepřiblížili :). V letošním dubnu byl počet objednávek o 3 % vyšší než  duben loňský a obrat se zvýšil o 2 %.  Průměrná hodnota dubnové objednávky byla 479 Kč.

66 % zákazníků nakoupilo bez registrace, 1,7 % objedávek bylo odmítnutých a 2,25 % zrušených. Přivítali jsme 155 nových registrovaných uživatelů.

Cenu pro nejaktivnějšícho zákazníka v dubnu (5 objednávek) získává sarkahonza. Andělský obal na knihu z dílny Cechova, určitě potěší. A my děkujeme, jak zákazníkovi, tak prodejci, který cenu věnoval.

Všichni prodejci, kteří se objevili v dnešní statistice, získávají reklamu na sociální síti FB v hodnotě minimálně 50 Kč. Rovněž prodejci, kteří věnují dárky pro nejlepší zákazníky, získají reklamu na sociální síti v hodnotě minimálně 50 Kč.

Chcete-li si zakoupit reklamu na FB i vy, vyberte si tady, nebo nás kontaktujte na mail admin@simira.cz.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.