Zářivé září - nejúpěšnější prodejci

Zase se měsíc s měsícem sešel, léto skončilo a mně se dnešní článek, navzdory ucpaným dutinám, bude psát lehce.

  • 2. 10. 2015 napsal admin radka
  • pro prodejce
  • 3239x
  • 1  (+1 / -0)

V září se nám dařilo a představit Vám čísla uplynulého měsíce bude pro mne radostnou záležitostí. Počet objednávek ve srovnáním se stejným měsícem v loňském roce vzrost o 42 % a září se tak stalo naším zatím nejsilnějším měsícem tohoto roku. Nicméně tři nejsilnější měsíce roku nás teprve čekají. My jsme připraveni. Vy určitě také. 

První místo podle obratu patří Larenty. Larenty měla v září krásných 42 objednávek. Gratulujeme a děkujeme. 

Asi nejvíc naše zákazníky baví miniatury zvířátek, která vypadají, že prolézají skrze ucho. Larenty na požádání vyrobí jakoukoliv rasu psa a jakékoliv zvíře. A že jsou její miniatury věrné, se můžete přesvědčit přímo zde. V nabídce je ale široká škála dalších miniatur, převažují na první pohled skoro jedlé pochoutky, od chlebíčků přes kávičku až po kolekci vánočních šperků s cukrovím.

Druhé místo patří Ajdě. Gratulujeme a třeseme pravicí!  Dnes nevybírám k prezentaci Ajdy kvašáky, ačkoliv jsou hrnce na kvašení pro naše zákazníky stále jedničkou. (I já už jeden mám a na cestě je druhý, který bude super vánočním dárkem). Dnes vybírám už vánočně zaměřené zboží. Už tu máme říjen, a pro ty co mají všechno rádi připraveno včas, je ideální doba k nákupu. Nezapomeňte, že výroba keramiky trvá, a nákupy nenechávejte na poslední chvíli. V prosinci už byste to nemuseli stihnout.

Keramický svícen ve tvaru koule je schopen vytvořit doma neodolatelnou atmosféru. Keramický adventní věnec vám vydrží mnoho sezón a čerstvým chvojím ho můžete dozdobit, jak budete chtít. (Dovnitř se dá nalít voda, takže vydrží dlouho svěží). 

Tyto kabelky určitě poznáváte také. Jsou z dílny Sidoniedesign. Tato značka se dlouhodobě na Simiře těší velké oblibě. Vybírat můžete téměř ze 150 krásných kabelek a peněženek. A já mám dojem, že si v tomto obchodě může najít kabelku svého srdce určitě každý. Navíc je to i jedinečný tip na vánoční dárek.

Kameny pro zdraví jsme Vám představovali už několikrát. Protože, ale tato dvojice  na vavřínech rozhodně nespí, pravidelně se v jejich obchodě objevují nové a nové nápady. Nejdřív to byly jedinečné orgonitové lampičky a nyní se objevuje kolekce orgonitových šperků. Nyní můžete své ochranné orgonity nosit kdykoliv při sobě. 

Bezvadně a také přesně na míru šité trička, tuniky a šaty nabízí Semka na Simiře už delší dobu. Až nyní ale její obchod projevil svůj potenciál (trochu jsme tomu pomohli na facebooku). Těmto úžasným, praktickým a hezkým kouskům patří místo ve vašich šatnách. Vybírám pro vás tři nejpeodávanější kousky.

V září se nám registrovalo 220 nových uživatelů. Naše základna stálých fanoušků stránek www.simira.cz, tedy stále utěšeně roste. Celkem již je registrováno přes 9 000 uživatelů, a to přesto, že nákupy bez registrace jsou stále nejčastějším způsobem nákupu. V září nakoupilo bez registrace 69 % zákazníků. 

Pořadí podle počtu objednávek do značné míry kopíruje pořadí podle obratu. První a druhé místo patří Larenty a Ajdě. Na třetím místě se se 17 objednávkami umístila Merlin Irene. Největším trhákem jsou šperky s mandalou, magické kruhy, energizující motivy a vůbec šperky s podobnou tématikou. "Tu pravou mandalu poznáte instinktivně sami navzdory všem výkladům, protože nikdo vás nezná lépe, než vy sami. Věřte svému vnitřnímu já", to vzkazuje přío autorka a Vám už nezbývá než vybírat z 399 kousků. Ke každému nákupu vás čeká dárek a při nákupu nad 799,- máte poštu zdarma.

4. místo podle počtu objednávek patří obchodu kamenyprozdravi a páté Richell. Roční období tomu přímo nahrává. Začíná nám foukat, ochlazuje se a naše děti potřebují být v teple. Obchod Richell poté co v září prodala 18 čepic, značně prořídl, takže máte-li o tyto čepičky zájem, hlídejte si novinky. 

To bude asi tak vše. Snad jenom dodám, že v září nám zůstalo 13 nepotvrzených objednávek. Upozorňujeme prodejce, že pokud nebudou reagovat na objednávky, bude jim obchod skryt. Pokud máte vážné důvody, proč objednávku, třeba ze zdravotních či technických důvodů nemůžete přijmout nebo odmítnout, ozvěte se přímo nám na admin@simira.cz nebo reagujte na SMS, která vás na nepřijatou objednávku upozorňuje. Na telefonním čísle není automat - jsem to já  a nekoušu.

Příjemný podzim přeje Radka

 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.