Rušíme kategorii Exclusive a přicházíme s novým projektem Pomáháme dárkem.

Pomáháme dárkem - nový projekt, který na www.simira.cz připravujeme. Přečtěte si o něm více!

  • 18. 3. 2017 napsal admin radka
  • pro prodejce
  • 968x
  • 3  (+3 / -0)

Vážení a milí prodejci i zákazníci,

po delším zvažování jsme se rozhodli zrušit kategorii Exclusive, tedy kategorii, která byla určena pro prodej zboží, vyrobeného výhradně pro Simiru. Kategorie nesplnila úplně naše očekávání a prostor, který na webu zaujímá, jsme se rozhodli poskytnout novému projektu.

Přesto bychom chtěli poděkovat všem prodejcům, kteří se aktivně zapojili do zaplňování této sekce zboží a pokusili se s námi vytvořit prostor, kde se najde zboží, které skutečně není nikde jinde k mání.

Protože těchto prodejců nebylo úplně mnoho, dovolíme si je nyní vyjmenovat:

diatreta, loutkar, macaq, venora, veragros, lenicka art, trumpetka, rucniklenoty, svadlenka elka, mija, anjulinka, hana001, bedrunka, madak, milteska, viregyt.k, bijou, klardzana, galajana, uiris, dream handmade, mishule, priska, kassia, rambo macumba, jestherka, charleyova teta, veronicas, emart, werkovka, hamara, teci

… bože, zase tak málo vás není …

bibi, rena75, terezka matyska, lucky art, hankas75, jestherka, sceptre, inggrid, krajka, verus, mammagianna2012, kobobos, shellka, fimulka, aragosta, black charming cat, mimikry, kamenyprozdravi, wiccare, grunterka, vank, rudla, mandari, ivcatko, marjuseka, krtica, lexxi home design, amelie, sidoniedesign, veverka

Děkujeme! Proč si dáváme práci s tím všechny vypsat? Protože chceme nejen poděkovat, chceme vás také potěšit. A co je psáno, to je dáno. (Pokud jsme na někoho zapomněli, nebylo to úmyslné a může se určitě ozvat). Vám všem bude v následujících dnech patřit sociální síť Facebook, kde vaše zboží postupně představíme. Neříkáme, že v tomto pořadí, neříkáme, že občas nezařadíme i nějakou jinou horkou novinku, ale určitě se na všechny dostane.

Postupně budeme přesouvat vaše zboží do standardních kategorií (s tím nám můžete u svého zboží pomoci i vy a my vám budeme vděční) a pak kategorie Exclusive zmizí. Ale ne nadobro. Zmizí, aby se objevila nová.

Bude se jmenovat „Pomáháme dárkem“ a bude určená pro výrobky z chráněných dílen, neziskových organizací a dalších charitativních projektů. Všechny tyto projekty budou prodávat za symbolické 1 % provizí. Postupně doladíme i úpravy kategorie tak, aby se v ní dalo snáze hledat a aby bylo na první pohled (nebo druhé přečtení) jasné, o jaký jde projekt a co mohou naši zákazníci od kategorie očekávat. Podpora charitativních projektů není na www.simira.cz nic nového. Už od doby vzniku našeho portálu mají neziskové subjekty nastaveny zvýhodněné podmínky, nyní je čas je trochu více zviditelnit. Naši stávající prodejci, kteří již v tomto režimu na Simiře působí, mají samozřejmě možnost volby. Mohou zboží vkládat do kategorie „Pomáháme dárkem“ i do standardních kategorií.

Kdekdo si dnes na neziskovku plivne, a protože my stejný názor nesdílíme, rozhodli jsme se podpořit zejména ty, kteří se snaží vydělat nějakou korunu, jak se dá.

Snad není hanbou, že se k tomu dostáváme až nakonec, ale určitě vám musíme napsat, že ten nápad není původně náš. Celý projekt z čistého entuziasmu rozjel pan Petr Šimandl, který se před pár lety před vánočními svátky rozhodl zabít dvě mouchy jednou ranou, jak se říká. Kromě toho, že udělá radost svým blízkým vánočním dárkem, podpoří dobrou věc. A protože jde o muže činorodého, bylo mu to málo. Na vlastní náklady založil platformu pro prodej výrobků chráněných dílen a organizací neziskového sektoru. Najdete ji na stránkách www.pomahame-darkem.cz.

Proč migrovat někam jinam, když už taková platforma existuje? Důvod je snadný. Na www.simira.cz budou mít všichni technické podmínky pro to, aby si mohli vytvořit profesionální obchod, budou mít naši podporu pro případ, že by si s něčím nevěděli rady, budou mít své zázemí, jehož podobu mohou sami ovlivnit. A v neposlední řadě, jejich výrobky budou vidět. Sekce „Pomáháme dárkem“ bude přístupná z hlavní strany. Simira již má ve vodách českého internetu své jméno, širokou základnu stálých zákazníků (7 000 registrovaných zákazníků) i podporu facebookových fanoušků (přes 17 tisíc). Na www.simira.cz najdou nové zákazníky a podporovatele a možná i přátele. Ma Simiře nejde jen o prodej, ale také o tvořící se komunitu stejně naladěných lidí.

Další informace zveřejníme brzy. Pokud jste chráněnou dílnou nebo neziskovou organizací a chcete prodávat na www.simira.cz již teď, kontaktujte nás na mail admin@simira.cz

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.