O co v projektu Pomáháme dárkem jde?

V rámci projektu podporujeme prodej výrobků z chráněných dílen, neziskových organizací, charitativních organizací a od lidí, kterým nepříznivá zdravotní situace znemožnila uplatnit se na běžném trhu práce.

  • 8. 4. 2017 napsal admin radka
  • pro prodejce
  • 7176x
  • 1  (+1 / -0)

Jak to děláme?

Výše uvedeným subjektům umožňujeme prodávat jejich výrobky za symbolickou provizi 1% z ceny zboží.

Co můžete udělat Vy?

Nakoupit přímo od vybraného subjektu. Na svůj rozvoj tak získá 99% částky. Nebo jen sdílejte informaci o projektu dále.

Jste prodejce?

Zde je návod jak se zapojit:

Návod, jak se zapojit do projektu Pomáháme dárkem:

1. Základní podmínky

2. Registrujte se na www.simira.cz

3. Vyplňte profil na www.simira.cz

4. Požádejte e-mailem o zvýhodněné podmínky – admin@simira.cz

5. Vložte zboží


1. Základní podmínky:

Musíte být:

  • nezisková organizace
  • chráněná dílna
  • charitativní organizace
  • člověkem, kterému nepříznivá zdravotní situace znemožnila uplatnit se na běžném trhu práce.

Tyto skutečnosti musíte být schopni doložit odkazem na sbírku listin, informaci o přiznání invalidity, čestným prohlášením nebo jiným přiměřeným způsobem. Základní informace o vás či vaší organizaci je nutné uvést na vašem prodejním profilu www.simira.cz.

Jak začít prodávat na www.simira.cz ve zvýhodněném režimu?

2. Nejprve se musíte registrovat

Na Simiře jsou k dispozici dva typy registrace – registrace pro nakupující a registrace pro prodejce. Vy se musíte registrovat jako prodejce. Registrace je zcela zdarma a zabere vám jen pár minut. Klikněte na tlačítko „Přihlášení“ a pak na tlačítko „Zaregistrujte se“:

Otevře se vám registrační formulář: https://www.simira.cz/registrace Po vyplnění formuláře je vám obratem zaslána e-mailová zpráva. Kliknutím na aktivní odkaz v této emailové zprávě dokončíte registraci. V tuto chvíli máte dokončenu standardní registraci na www.simira.cz. Vy však splňujete naše podmínky a chcete se zapojit do projektu „Pomáháme dárkem“ a uskutečňovat tak prodej, který nebude zatížen provizí, respektive pouze symbolickou provizí ve výši 1 %. Tyto podmínky pro vás nastavujeme individuálně a ručně. Nejprve ale musíte vyplnit svůj profil na www.simira.cz.

3. Vyplňte svůj profil na www.simira.cz

Po registraci a po následném přihlášení se vám v horní části obrazovky objeví fialová lišta Moje Simira a z té budete následně ovládat všechny své osobní sekce. Po registraci vyplňte nejprve sekci Můj profil. Představte svoji organizaci a doložte, že splňujete naše základní podmínky odkazem na sbírku listin, informaci o přiznání invalidity, čestným prohlášením nebo jiným přiměřeným způsobem.

4. Požádejte e-mailem o zvýhodněné podmínky:

Protože vám individuální provize nastavujeme ručně, musíme o vás vědět. Nejspíš bychom si vaší registrace všimli sami, ale jistější bude, když nám napíšete na e-mail: admin@simira.cz informaci, že máte zájem prodávat v kategorii „Pomáháme dárkem“. My vám obratem nastavíme individuální provizi 1 %. A nyní již můžete začít prodávat. Na náš mail se nám můžete samozřejmě ozvat i v případě, že budete potřebovat s čímkoliv na www.simira.cz poradit. (Jak vložit zboží, upravit profil, apod.)

5. Vložte zboží:

Zboží do svého nově vytvořeného obchůdku můžete vložit, jste-li registrovaní a přihlášení. V liště „Moje Simira“, ze které ovládáte celý svůj obchod, tak klikněte na „Můj obchod“ a „Vložit zboží“.

Otevře se vám formulář pro vkládání zboží, kde vyplníte všechny potřebné údaje – popis zboží, dostupnost, cenu, apod, a přidáte produktové fotografie. V části „Kategorie“ vyberte kategorii „Pomáháme dárkem“, která je určena právě pro charitativní prodej. Podkategorii vyberete podle druhu nabízeného zboží. Pokud nabízíte zboží, které zatím vhodnou kategorii nemá, napište nám. Podkategorii pro vás vytvoříme.

Až budete mít vše vyplněné, klikněte ve formuláři na tlačítko „Vložit produkt“ a v tu chvíli se vaše první zboží zobrazí i zákazníkům Simiry.

Těšíme se na spolupráci s vámi! Vaše Simira.

Uložit

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.