Jak se aktivně zapojit do života na Simiře

Moji milí tvůrci, prodejci, spolupracovníci. Ráda bych vás touto formou vyzvala k akci. Potřebuji vás a jsem si jistá, že nebudete lhostejní. Připravila jsem vám malý návod, jak pomoci vašim obchodům, jak se můžete aktivně zapojit do života na Simiře. Poradím vám, jak upozornit na svoje výrobky a co dělat, aby se dobře prodávaly.

  • 20. 9. 2017 napsal admin Zdenka
  • pro prodejce
  • 1692x
  • 8  (+8 / -0)

1. Výběry

Tvorba výběru vás nic nestojí.  Výhodou je, že můžete použít 2 svoje výrobky. Zcela zdarma se dostanete nahoru na titulní stranu Simiry. Výběrů můžete vytvořit libovolné množství.

2. Prodejci doporučují


V boxu prodejci doporučují si můžete za malou částku připlatit to, že budete vidět na hlavní straně a je možné prokliknout do vašeho obchodu.

3. Topování výrobků

Topování je funkce, která posune váš výrobek opět nahoru, jako když jste jej právě vložili. Zobrazuje se tedy na předních místech a nemizí kdesi v hlubinách. Funkce je nastavena s časovými odstupy, aby měl každý šanci prosadit svůj výrobek. Čím jste aktivnější, tím častěji můžete topovat.

4. Tlačítka Facebook, Google+, Pinterest

Jsou důležitá. Používejte je. Vaše výrobky se dostanou k více lidem. Já na to sdílení také moc nejsem, ale neposíláme přece fotky svých dětí, ale krásné zboží, které chceme prodat. Sdílet můžete již při vkládání zboží a ruku na srdce, kdo z vás to dělá? Dělejte to, obrázkové vyhledavače jakoje Google a Seznam preferují obrázky z Pinterestu. Ukažte lidem, co umíte a pomozte mi je dovézt do vašeho obchodu. Článek na téma Pinterest jsem již psala a máte ho ZDE

5. Soutěže

Jistě jste si všimli našich filmových soutěží. Připravovala je vždy Radka. Já na to opravdu nemám buňky. Naštěstí máme moji soutěžní pravou ruku, vaši kolegyni Trumpetku, která má výborné nápady. Věřím, že ji to baví, ale má to také přidanou hodnotu.

Vždy ji zmiňuji v textu a přidávám odkaz do obchodu. Výherce si může v jejím obchodě vybrat dárek za víc peněz, než u dalších prodejců.  Po celou dobu trvání soutěže je na hlavní straně. To je dobré, ne? Můžete se zamyslet nad dalším kolem.

Ovšem soutěže skýtají mnohem více možností. Soutěže lze také pořádeat na Facebooku, a tam již máme slušnou základnu. Nabídněte nějaký svůj výrobek  jako cenu do soutěže. Lidé soutěží rádi, podívají se do vašeho obchodu, a za pár korun, které vydáte za výrobek do soutěží, zvýšíte návštěvu svého obchodu. Pokud máte zájem darovat výrobek do soutěže na FB, pište na admin@simira.cz

6. Facebook - placená reklama

Náš Facebookový profil má již 17000 zcela dobrovolně a přirozeně nashromážděných fanoušků. Tudíž lidí, které to opravdu zajímá. Každý den přidávám 2 až 3 produktové příspěvky nebo videa podle toho, co mě zrovna zaujme. Také sdílím a aktivně vyhledávám příspěvky a návody, které by vás mohly zajímat. https://www.facebook.com/simiracz/?ref=ts&fref=ts

Dále také podle ročního období a nálady vytvářím placené příspěvky a právě nyní běží již delší dobu příspěvek na kódované náramky. A kdykoli se podíváte do boxu prodáno, jsou tam. Ne vždy reklama takhle dobře funguje, ale proč to nezkusit? Nemyslím si, že bez této reklamy by se tolik náramků prodalo, i když o nich nepochybuji, je to skvělý nápad. Jen by o nich lidé prostě nevěděli.

Jednoduše si v našem obchodě simira art https://www.simira.cz/simira-art/obchod zakoupíte jako zboží poukaz a já vám vytvořím a dám ke schválení, příspěvek. Obvykle z našeho rozpočtu přispíváme také.

7. Blogy

Tato sekce je u nás také poněkud ,,přichcíplá "  Ale také nabízí možnost zviditelnění zdarma. Pokud se mi příspěvek líbí, dám jej na titulní stranu do Revue. Nemusíte zde vytvářet složitá díla. Jen by mě i vás jistě zajímalo, jak pracují jiní, co jste kde hezkého viděli nebo navštívili. Co vás pobavilo nebo co provedly vaše děti. Není nutné popisovat jen tvorbu. Vše propojte se svým obchodem a návštěvnost prudce stoupá. Pomote mi s oživením. Je to váš prostor, tak jej využívejte.

 8. Kontaktujte mě!

Potřebujete poradit? Pořádáte akci a chcete ji u nás zviditelnit?  Nevíte si rady s obchodem nebo s fakturací? Leccos vím a co nevím, zjistím. Pomůžu a jsem tady pro vás.

Zapojte se aktivně do života Simiry. Vymyslím ještě další formy spolupráce a budu doufat ve vaši podporu. Nechci být jen prodejním prostorem, ráda bych navázala vztahy se všemi, kdo budou mít zájem ovlivnit život naší SIMIRY. 

 

Zdenka

 

Uložit

Uložit

Uložit

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.