SIMIRA oslavila v říjnu 6 měsíců své existence

A jaký byl měsíc říjen, vyjádřeno v číslech?

  • 6. 11. 2012 napsal admin
  • pro prodejce
  • 1459x
  • 7  (+7 / -0)

Vzpomínáte? Už je to půl roku co se SIMIRA 1. května 2012 otevřela pro nakupující. A nejen toto výročí je pro nás důvodem k oslavě. V říjnu jsme totiž dosáhli některých významných milníků, které nám udělaly velkou radost a byly nejlepší odměnou za rok a půl náročné práce na tomto vzrušujícím projektu!

Nebudeme předbíhat a vezmeme to postupně.

• 30. října obdržela Simira certifikát Ověřeno zákazníky od portálu heureka.cz, který je udělován obchodům poskytujícím kvalitní služby svým zákazníkům. Co nás na tomto ocenění nejvíce potěšilo je skutečnost, že 100% zákazníků, které nákup na Simiře hodnotilo, doporučuje nákup u nás a jejich průměrné hodnocení dosahuje téměř maximální hodnoty ve všech ukazatelích. Toto je skutečně výjimečný výsledek, na který dosáhl jen zlomek z více než 20.000 eshopů v České republice. Zákazníci si u nás oceňují rozmanitost a originálnost nabídky, krásné výrobky, přehlednost a design obchodu, snadný a pohodlný nákup a velký výběr zboží.

Velký dík patří všem našim prodejcům za jejich krásné výrobky, které u nás nabízejí a za kvalitní služby, které poskytují našim zákazníkům!

• V říjnu jsme také zaznamenaly rekordní návštěvnost, která překročila 100.000 návštěv a vzrostla oproti předchozímu měsíci o více než dvojnásobek. Nabídka zboží se velmi rozšířila a dnes máme v sortimentu již přes 21.000 výrobků v celkové hodnotě přes 8 miliónů Kč. Zákazníci u nás tráví stále více času a průměrná návštěva na konci října se pohybovala na úrovni 40 minut.

• V říjnu si otevřelo svůj obchod na Simiře 201 nových tvůrců a počet prodejců tak vzrostl o téměř o 20%. Prodej vzrostl oproti předchozímu měsíci o 97% a celkový počet prodaných výrobků dosáhl již počtu 1117 kusů. 

Simira se za krátkou dobu své existence výrazně prosadila na českém trhu a v tempu růstu je jedničkou mezi portály, nabízející handmade zboží v ČR. Podle ukazatelů návštěvnosti, počtu prodejců a vystaveného zboží se zařadila mezi 3 největší portály tohoto typu u nás. Pokud bude v růstu pokračovat tímto tempem, stane se na konci roku 2012 druhým největším handmade tržištěm v České republice.

Tento úspěch nás zavazuje a uděláme vše proto, aby jste Vy, naši prodejci a naši společní zákazníci byli se Simirou maximálně spokojeni.

Přejeme Vám úspěšný závěr letošního roku a také pohodu a klid pro Vás a Vaše blízké v letošní předvánoční sezóně.

Simona a Radka

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.