Změna u hodnocení zboží

Funkcionalita Ohodnot´zboží na detailu produktu má od 18.11. 2012 novou podobu! Z anonymního hodnocení přecházíme na jmenovité hodnocení.

  • 16. 11. 2012 napsal admin
  • pro prodejce
  • 1706x
  • 4  (+6 / -2)

Dobrý den, milí uživatelé Simiry!

Od neděle 18.11 2012 bude mít funkcionalita Ohodnot´zboží novou podobu. Hlavní změnou je, že dochází z anonymního hodnocení kvality výrobku k jmenovitému hodnocení.

Oba styly hodnocení mají své plusy a své mínusy, ale kvůli častému přání Vás prodejců jsme tuto funkcionalitu změnily na jmenovité hodnocení. Některá hodnocení byla opravdu nefér a dotyční se nemohli při anonymním hodnocení nijak bránit.

Na druhou stranu většina negativních hodnocení měla své opodstatnění, vystavené zboží nebylo kvalitně řemeslně zpracované, či nevykazovalo žádnou autorskou invenci (korálky navlečené na afroháčku) a pak je v pořádku, že tato zboží hodnotíte záporně. My jsme za to rády, nebot´nám to moc pomáhá udržovat potřebnou úroveň kvality nabízeného zboží na Simiře.

Nebojte se být kritičtí, v komentáři pod číselným hodnocením budete mít možnost své bodování zdůvodnit. Na Simiře je nyní v nabídce přes 23 tisíc kousků zboží a je pro nás opravdu velká pomoc, když se podílíte na hlídání kvality na Simiře.

Děkujeme a věříme, že změna hodnocení bude přínosem pro všechny na Simiře. 

Děkujeme za spolupráci a hodnot´te ! Usmívající se

Simona a Radka

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.