Vánoční trh Simira – obrazem

Nasajte úžasnou atmosféru, která v Bajakzylu panovala.

  • 11. 12. 2012 napsal Admin Radka
  • pro prodejce
  • 2291x
  • 3  (+3 / -0)

Je to sice s podivem, že se článek jmenuje Vánoční trh obrazem, protože organizátoři si zapomněli vzít foťák.  Avšak díky mobilním telefonům a některým lépe vybaveným prodejcům, můžete nyní nasát příjemnou atmosféru, která  v Bajakzylu panovala, i Vy.

Zároveň Vám rády představíme 15 statečných, kteří se našeho historicky prvního trhu zúčastnili. Děkujeme a budeme se těšit příště. Plány máme, jen co se trochu oteplí.

Josef Viktor (https://www.simira.cz/josef-viktor/obchod)

Krásné dřevěné šperky, náhrdelníky, náramky,  spony i prsteny, dekorace, svícny, adventní svícny i drobné hračky pro děti. A také misky a mísy, zvonečky a spousta dalších krásných věcí. Obchůdek, který nešlo přehlédnout:

Ana Hata (https://www.simira.cz/ana-hata/obchod)

Kameny a kamínky nabité energií, stejně jako autorka, která je využívá pro tvorbu krásných autorských šperků. Jednoduchý, čistý design. Nahlédněte do obchůdku také na Simiře a kochejte se.

Radmil original (https://www.simira.cz/radmil-original/obchod)

Radka představila své kabelky, úžasné, precizně šité a také pouzdra všeho druhu (na mobily, čtečky i tablety), peněženky a kapsičky, ale také např. opasky a trenýrky, které budou zvláště slušet tomu vysokému Němci. Smějící se(Na fotce není Radka, pouze její zboží).

Klardzana (https://www.simira.cz/klardzana/obchod)

Plný stojan i stůl krásných fimo šperků a za ním se schovává Klardzana. Do jejího obchodu na Simiře byste neměli zapomenout nakouknout, protože to s fimem rozhodně umí.

Atelier Mate (https://www.simira.cz/ateliermate/obchod)

Atelier Mate je známá značka, potěšilo nás, že se zúčastnila také našeho trhu. Protože fotku nemáme, nahradíme ji produktem - ten mluví za vše. Nádherné originální autorské šperky tvořené technikou origami.

Katilda (https://www.simira.cz/katilda/obchod)

Voňavý obchůdek plný mýdel, koupelových solí a šumivých koulí a také svíček s různými motivy, dárkové kazety jako stvořené pro vánoční dárek. První polovinu trhu obchod vedl nejmladší prodejce tohoto trhu, velmi nadějný obchodník Šimon. Zdravíme Šimona.

Repete (https://www.simira.cz/repete/obchod)

Pod značkou rePETe najdete velmi zajímavé šperky vyrobené z PET lahví. Jsou lehoučké a příjemně nositelné. Autorka, již na trhu zastupoval manžel, si ráda hraje s barvami a zakládá si na čistém, precizním zpracování.

Mura (https://www.simira.cz/mura/obchod)

Na fotce v družném hovoru s kolegyní, která prodává pod značkou Qayaba. Mura představila velmi pěkné fimo šperky, úžasné netopýry, papoušky a kočičky a také šperky s motivy inspirovanými přírodou, např. květy a zvonky.  Radost pohledět. Pozornost poutala i ručně malovaná trička.

Joan Atelier (https://www.simira.cz/joan-atelier/obchod)

Jana utekla ze záběru, a to je škoda, protože tuhle milou prodejkyni, bychom Vám rády představily, namísto toho se budete muset spokojit pouze s jejím obchůdkem, který byl plný krásných tašek, pouzder, peněženek a diářů. Za povšimnutí stály i ojedinělé, nádherné šperky.

Mentonka (https://www.simira.cz/mentonka/obchod)

Veselá kopa a velmi příjemná prodejkyně. Její stůl byl plný šperků šitých z rokajlu, velmi pěkné kousky najdete i v jejím obchodě u nás. (Fotka je rozmazaná, což fotograf tušil již při samotném focení, proto zcela netaktně prohodil: "To nebude dobrý". Znovu podotýkám, že to rozhodně není fotografovanou osobou, té to moc sluší).

Mortal Wombat (https://www.simira.cz/mortal-wombat/obchod)

Mortal získala v Bajkazylu nejpohodlnější místo, možná ji ten gaučík i někdo záviděl. Měla ale plno velkých věcí, takže si ho rozhodně zasloužila. Krásné pohádkové bytosti, papušci, jednorožci, gekoni a koníci a také báječné sedáky, přesně takové, jaké znáte ze Simiry. (Na fotce nečitelně zcela vzadu).

Quayaba (https://www.simira.cz/quayaba/obchod)

Quayabu najdete na společné fotce s Murou. Šperky Quayaby se do prostoru Bajkazylu hodily tématicky asi nejvíce. Quayaba používá především metodu kroužkování, což bylo cyklistům blízké. K dispozici byly ale i extravagantní přívěsky na klíče, např. s rycyklovanou nohou od panenky.  Malá ukázka z tvorby:

Maryk (https://www.simira.cz/maryk/obchod)

Nejpilnější prodejkyně na našem trhu, vyráběla i na místě, o čemž se můžete přesvědčit hned na první fotce. V nabídce Maryk byly rozmanité šperky, radost vybírat. Od masivních korálí až po něžné šité šperky.

Skoba (https://www.simira.cz/skoba/obchod)

Opravdu krásné zápisníky a diáře, desky z látek různých barev a vzorů, ale i takové libůstky, jako desky z látky starých monterek. Velmi milý prodejce s hezkou zálibou neustále rovnat produkty do precizně vyrovnaných řad :)
 Samostatnou fotku nemáme, ale na jedné ho najít můžete. Vypadá, že spí, ale nespal Smějící se

Ticho - neboli Tichošlápek (https://www.simira.cz/ticho/obchod)

Šperky Tichošlápka se vyplatí prohlédnout pěkně zblízka, jsou krásné, často s vtipem, precizně vyrobené. (Tichošlápek se schovává na jiné fotce, zde jenom prodejní místo). Budeme muset prodejkyni brzo vyzpovídat, abychom zapátrali po původu její přezdívky - jako nějaký tichošlápek rozhodně nepůsobí)

Děkujeme všem prodejcům za účast. Setkání s Vámi bylo velmi příjemné.  Věříme, že se brzo uvidíme a třeba i v širším složení. Přejeme příjemný a ničím nerušený advent.

Radka 

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.