SIMIRádce

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

O Kapku lepší zábava

Nová dárcovská hra pro všechny, kdo se chtějí podílet na projektu O Kapku lepší zábava 

Cílem je získat hračky pro nadační fond   Kapka naděje.

Nadační fond Kapka naděje vznikl v září roku 2000 na základě životní zkušenosti paní Venduly Svobodové a zároveň jako reakce na neutěšené poměry na dětské transplantační jednotce dětské hematologie a onkologie Fakultní nemocnice v Motole. V současné době pomá ve více než 40 nemocnicích po celé České republice.

Svou originalitou zaujaly právě vaše výrobky a byli jsme požádáni o spolupráci. Na základě toho vznikla tato nová dárcovská hra O Kapku lepší zábava.

Je nám ctí, že můžeme naši Simiru zapojit a přispět tam, kde je každá maličkost ceněna dětským úsměvem.

Soutěžní výrobky

Hlasování již bylo ukončeno.

Duhový pejsek - Dárce Darbucha

22

Myška šedá slavka9 dárce zdenka

18

MŮJ KONÍČEK ŠVARNÝ dárce araso

13

Opička velká fialová dárce slavka9

11

Myška jako polštářek

9

Růženka a Modrásek pro Kapku Naděje

8

Fanda, dárce trumpetka

6

Chobotničí miminka pro Kapku naděje

5

Kamarád koala

4

Prasátko, darováno mimo soutěž

4

Mňauuuuu

Mňauuuuu

4

Hafánek na mazlení rezervace

3

Myší parta

3

Karel s Frantou

Karel s Frantou

2

Polštář Soví vánoce II.

1

Sluníčkové miminko

1

Jůlinka a Fanynka

Jůlinka a Fanynka

0

Riflový medvídek

Riflový medvídek

0

Divoká ohnivá panenka pro štěstí

0

Dvě myšky hryzalky

Dvě myšky hryzalky

0

Pravidla

Soutěže se můžete zúčastnit jako tvůrce nebo jako nakupující. V obou případech vás čekají kromě hřejivého pocitu, že jste se připojil k dobré věci, i zajímavé ceny, které vzejdou z  hlasování o nejmilejší a nejhezčí darovanou hračku.

Cílem celé soutěže O Kapku lepší zábava, je získat co nejvíce hraček z našeho tržiště www.simira.cz pro děti do nemocnic prostřednictvím nadačního fondu Kapka naděje. Zajímají nás pouze hračky prodávané našimi tvůrci na našem webu Simira.

Šité a háčkované figurky, polštářky, dečky, mazlíci, prostě vše, s čím se mohou děti v postýlce pomazlit. Je důležité vybrat hračku, která se dobře udržuje v čistotě. Hračky musí být nové !!! Děti si tyto hračky odnesou z nemocnice s sebou domů.

 

Pravidla pro prodejce.

Soutěž je určena pro registrované prodejce serveru www.simira.cz. Délka registrace není omezením a registrovat se můžete jen kvůli účasti v soutěži.

Pokud vaše výrobky odpovídají popisu vhodné hračky pro děti, vyberte ve svém obchodě výrobek nebo výrobky, které chcete darovat. Potom je označte jako rezervováno s nulovým počtem. Výrobek zašlete na adresu Simira Art, Masečín 219, Štěchovice 252 07. Kontakt na vás, s odkazem na darovaný výrobek, zašlete na email admin@simira.cz a budete zařazeni do hlasování o ceny od našich sponzorů. Do předmětu napište heslo Kapka naděje. Na základě vašeho e-mailu vložíme váš dárek do soutěže.

Pokud jste prodejce a nevyrábíte hračky, ale také se chcete zapojit, vyberte dárek u jiného kolegy tvůrce a hračku zakupte, Dále postupujte stejně. Nechte prodejce hračku poslat  přímo na adresu Simira Art, Masečín 219, Štěchovice 252 07  a kontakt na vás a odkaz na výrobek zašlete na email admin@simira.cz , budete zařazeni do hlasování o ceny od našich sponzorů. Dárek bude zařazen do soutěže. Do předmětu napište heslo Kapka naděje. Na základě vašeho e-mailu vložíme váš dárek do soutěže.

Po ukončení hry O Kapku lepší zábava dary odevzdáme přímo nadačnímu fondu Kapka naděje. Předání vám nafotíme a jistě uděláme pořádnou reportáž.

 

Pravidla pro nakupující.

Soutěž je určena nejen pro registrované nakupující serveru www.simira.cz, darovat hračku může kdokoli. Délka registrace není omezením a registrovat se můžete jen kvůli účasti v soutěži.  Darovat hračku může kdokoli, ale neregistrovaní se nemohou zúčastnit soutěže o ceny. Neregistrovaní mohou ,,JEN" darovat hračku a mít o Kapku lepší pocit.

Při objednávání hračky dejte do poznámky pro prodejce heslo  O kapku lepší soutěž a požádejce prodejce o zaslání na adresu Simiry. Zasílací adresa:

Simira Art, Zdenka Vašková, Masečín 219, Štěchovice, 252 07

Kontakt na vás, s odkazem na darovaný výrobek ( důležité, bez odkazu na výrobek nelze zařadit do hlasování o ceny), zašlete na email admin@simira.cz a budete zařazeni do hlasování o ceny od našich sponzorů. Do předmětu napište heslo Kapka naděje. Na základě vašeho e-mailu vložíme váš dárek do soutěže.

Po ukončení hry O Kapku lepší zábava dary odevzdáme přímo nadačnímu fondu Kapka naděje.

 

Podrobná pravidla pro hlasující.

Hlasovat může kdokoli, kdo má registraci na www.simira.cz

K zařazení do slosování o ceny je třeba hlasovat pro tři výrobky, které jsou podle vašeho názoru nejhezčí a nejlépe splňují zadání. Podmínkou hlasování v soutěži je registrace v systému www.simira.cz. Účelem registrace je pouze zabránit podvodnému hlasování. Hlasování se mohou zúčastnit všichni registrovaní včetně soutěžících (i těch, co nominovali soutěžní výrobek). V průběhu soutěže můžete svůj názor měnit a hlasy odebírat a opět dávat. (Pokud se v soutěži objeví nový favorit, hlasy jednoduše přeskupíte)

  • Zahájení soutěže: 3. 6. 2018
  • Konec soutěže a termín odeslání poslední  hračky na výše uvedenou adresu je 30.9.2018

 

Termíny vyhlášení vítězů

Hlasování bude probíhat v průběhu celé soutěže, tedy od 3.6. 2018 do 30. 9. 2018

Jména výherců budou uveřejněna na internetových stránkách www.simira.cz do 15.10.2018. Konkrétní datum, čas a způsob předání výher bude výhercům zaslán e-mailem nejpozději do 15.10.2018.

Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

Provozovatel si vyhrazuje právo na změny v soutěži způsobené technickou závadou.

Provozovatel si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže účastníky, kteří poruší tato pravidla, a posoudit jednotlivé sporné situace vzniklé v průběhu soutěže.

 

 

Po ukončení hry O Kapku lepší zábava dary odevzdáme přímo nadačnímu fondu Kapka naděje.

Porota

     Vendula Pizingerová  presidentka a zakladatelka

Vendula Pizingerová je prezidentka nadačního fondu Kapka naděje. Za svou činnost byla několikrát oceněna titulem Žena roku, v roce 2014 získala ocenění Řád Vavřínů.

 

     Zdenka Vašková majitelka a jednatelka

Zdenka Vašková je jednatelkou a majitelkou řemeslného tržiště Simira od roku 2016. Má ráda přírodu, pohodu a kteativitu ve všech oborech. Touží pomáhat dobré věci.

Zdenka pro vás celou soutěž vymyslela, zorganizovala. Kapka naděje ji zcela pohltila a doufá ve vaši aktivní účast. Bude bedlivým okem dohlížet nad celou soutěží. Průbězně vás bude informovat o průběhu dárcovské hry O kapku lepší zábava.

 

Ceny

Ceny pro výherce hlasování. Vybíráme tři hračky, které získají nejvyšší počet hlasů.  Cenu obdrží dárce hračky. ( je jedno, zda to je nakupující nebo prodejce  )

Vítězi budou samozřejmě všichni účastníci, všichni dárci. Získají totiž O kapku lepší pocit.

1. místo (nejvíce hlasů) Poukázka k nákupu v e-shopu www.lezec-shop.cz v hodnotě 2 500,-Kč

 

2. místo  Designová židle Pedrali v bílé barvě od firmy Alax v hodnotě 2500 Kč

 

 3. místo  Strom života v zirkonovém kolečku od firmy a našeho prodejce zlatnictvijanka.cz v hodnotě 1 305 Kč

 

Divoká karta, cena poroty.  (vybere porota dle vlastního uvážení)

Dárek od prodejce Ajda v hodnotě 500 Kč dle vašeho vlastního výběru. 

 

A ještě navíc. 3 porotou vybraní PRODEJCI, kteří darují hračku,získají ktedit 400 Kč na placenou reklamu na Facebooku

 

Partneři

www.lezec-shop.cz   Lezec shop je obchod pro milovníky přírody, turistiky a příznivce aktivního života. Najdete zde vybavení nejen pro horolezce, ale také kvalitní outdoorové zboží pro každého. Zajímavostí je také největší výběr průvodců na trhu, na ferraty, na turistiku, skialpinismus atd. Poskytnou vám neocenitelné rady, můžete je také navštívit a na produkty se osobně podívat. Pokud potřebujete batoh, čelovku nebo turistické hole, jste na správné adrese.

www.alax.cz  Alax vyrábí a dodává kvalitní, moderní a designový nábytek pro ložnice, obývací pokoje, předsíně, dětské a studentské pokoje včetně doplňků, Naše nabídka židlí od předních světových designérů patří mezi největší na trhu. Společnost ALAX disponuje projekčním a designérským studiem a vyrábíme vlastní autorské řady kancelářského, zdravotnického, školního a knihovnického nábytku různých cenových kategori.

www.zlatnictvijanka.cz Hlavní činností naší firmy je zakázková výroba snubních a zásnubních prstenů, ruční výroba zlatých a stříbrných šperků podle různých předloh. Pro inspiraci nabízíme jak mnoho katalogů, tak i možnost dotvoření Vámi zhotoveného vlastního grafického návrhu nebo doneseného vzoru. Dále provádíme kompletní servis šperků, tedy jejich opravy, rytí, zasazování kamenů, zlacení a stříbření šperků, jiné povrchové úpravy.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)