Nejúspěšnější prodejci v dubnu

Nemáte také pocit, že čas běží jak splašený kůň? Už se zase měsíc s měsícem sešel a je čas říct si, kteří prodejci byli v dubnu na Simiře nejúspěšnější.

  • 8. 5. 2014 napsal admin Radka
  • pro prodejce
  • 840x
  • 4  (+4 / -0)

Je nám potěšením představit vám nejúspěšnější prodejce v dubnu. Nejprve první 4 podle počtu objednávek (dnes jenom 4, o páté místo se dělí příliš mnoho prodejců :)

Podle počtu objednávek na 1. až 2. místě je Veverka a Miniart.

O třetí a čtvrté místo se dělí Lesan a Sidoniedesign.

Kdybychom ale hodnotili podle obratu, promluvili by do pořadí také sochytaclik, galajana, paulafashion a umelecky kovar. Rádi představujeme (nebo spíš připomínáme?) Usmívající se.

Průměrná  hodnota objednávky opět malinko poskočila - 415 Kč. 54 % zákazníků nakoupilo bez registrace, přivítali jsme 152 nových registrovaných zákazníků a 72 nových prodejců. 12 % zákazníků volí dobírku (pokud je dostupná), počet objednávek v dubnu 2014 proti dubnu 2013 vzrost o 48 %.

A co naši stálí, vracející se zákazníci? Nejaktivnějším nakupujícím byli v dubnu hebi289 a kvet77 s 12 objednávkami. Pro inspiraci, kdybyste třeba nevěděli, kdo by si zasloužil slevový kupón :) 

Stále pracujeme na změně grafiky detailu zboží, které usnadní orientaci zákazníka v obchodě prodejce. Navázali jsme spolupráci s časopisem Elixír. A také bychom snad již mohli prozradit, že nastartovali spolupráci i s projektem Ženy s.r.o. (více již brzy!)

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.