SIMIRádce

FAQ

Nepřišlo mi heslo po odeslání registračního formuláře. Pravděpodobně jste zadal/a chybně svoji e-mailovou adresu, případně se Vám zpráva přesunula do spamů. Překontrolujte prosím znovu svůj e-mail, včetně složky spamů. V případě, že Vám zpráva nedošla, kontaktujte nás e-mailem.

Nefunguje mi heslo. Zkuste zadat heslo znovu, zkontrolujte velká a malá písmena (CAPS LOCK) a zapnutí - vypnutí numerické klávesnice. Zkontrolujte, zda nemáte klávesnici přepnutou na anglickou. V případě, že heslo skutečně nefunguje, případně jste heslo zapomněli, klikněte v pravém horním rohu pod tlačítkem "Přihlášení" na možnost „Zapomněli jste své přihlašovací údaje?“

Lze se registrovat i jako právnická osoba? Ano, lze. V liště Moje Simira, v záložce Můj profil, lze nastavit fakturační údaje (IČ, DIČ) společnosti. Povinnou položkou faktur vystavovaných právnickými osobami je údaj o místě registrace. Tento údaj bude automaticky přidán k vystavovaným fakturám.

Lze prodávat stejné zboží i jinde? Ano, nevyžadujeme exkluzivitu. Prosíme ale, hlídejte si vystavené zboží, aby zákazníci nebyli zbytečně zklamáni, že objednali něco, co již nemáte k dispozici. Využívejte funkce "Skrýt", jedete-li např. prodávat na trh (odkryjete pak jen to neprodané).

Co se stane, když neuhradím provizi? Upozorníme Vás na to a Vy ji uhradíte.

Mohu měnit své přihlašovací jméno? To úplně jednoduše nejde. Nechceme případné zákazníky mást, ale máte-li vážné důvody, či jste se na začátku registrace spletli, napište nám. Bude-li to možné, vyjdeme Vám vstříc.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)