SIMIRádce

Můj výběr

Jistě jste si všimli, že na hlavní straně Simiry je ucelený a sladěný výběr z dostupného zboží. Finální výběr této výkladní skříně sice provádíme my, ale pochopitelně s Vaší pomocí. Vybíráme totiž téměř výhradně z Vašich vlastních výběrů. Pouze v případě, že by se stalo, že jich nebude dostatečné množství, případně při některé zvláštní příležitosti, budeme výběr provádět sami.

Dostat své zboží na hlavní stranu Simiry je prestižní záležitostí, která může velmi významným způsobem zvýšit prodej vašich výrobků. Zboží na hlavní straně je viditelnější, ale i pokud se na hlavní stranu nedostane, je zboží, které bylo přidáno do výběru na hlavní stranu, častěji prohlíženo.

Každý jednotlivý výběr na hlavní stranu se navíc započítává do Vašeho Simiratingu (viz Simirating) a čím vyšší je Váš Simirating, tím častěji můžete své zboží zdarma aktualizovat - tedy dostat ho na přední místa v seznamu zboží, což opět zajistí větší viditelnost Vašeho zboží a může pomoci zvýšit Váš prodej.

Tvořit výběry se tedy vyplatí. Výběr může vytvořit jakýkoliv registrovaný uživatel Simiry. Do každé nominace můžete navrhnout dvě fotografie s Vašimi vlastními produkty.

Konečná volba výběru na hlavní stranu je na nás - provozovatelích a administrátorech Simiry, při finální volbě přihlížíme k počtu komentářů, které daný výběr získal a také k hodnocení, které získal.

V liště Můj výběr se Vám zobrazí veškeré výběry, které jste na Simiře provedli.

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)