SIMIRádce

Vytvoření nového výběru

Do výběru na hlavní stranu nominujete vždy 9 fotografií + 4 doplňkové fotografie, pro případ, že by bylo nějaké zboží mezi samotným výběrem a zveřejněním výběru smazáno (např. z důvodu prodeje).

Počet výběrů od jednoho autora není omezen.

Pro jeden výběr je možné nominovat maximálně 2 vlastní produktové fotografie. V jednom výběru se nesmí opakovat stejné zboží (toto omezení bude platné až při vyšším počtu registrovaných prodejců, dočasně není omezen počet produktů ve výběru od jednoho prodávajícího).

Pro výběr vybírejte pouze fotografie kvalitní. Návrhy, které jsou určitým způsobem tématicky zaměřené, mají vyšší šance na umístění na hlavní straně.

U každého produktu na Simiře existuje možnost "Přidat do výběru". Pokud nějakou fotografii nominujete do výběru, otevře se Vám malé podokno, ve kterém bude tato konkrétní fotografie uložena na určitou pozici. Při vložení první fotografie Vás systém vyzve k vytvoření názvu výběru, od této chvíle se Vámi vybrané fotografie budou ukládat do tohoto konkrétního výběru. Výběr můžete ladit přesouváním jednotlivých fotografií z místa na místo. Název výběru můžete před odesláním též změnit. Ve chvíli, kdy bude Váš výběr dokončen, klikněte na tlačítko "Odeslat výběr".

Najednou můžete vytvářet pouze jeden výběr. Váš výběr nebude uložen po uzavření prohlížeče (rozšíření o tuto možnost budeme řešit postupně s našimi programátory).

Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)