SIMIRádce

Registrace

Registrace pro prodejce:

Tvůrce originálních výrobků má možnost se na Simiře zaregistrovat jako prodávající a nabízet na našem e-tržišti svoje zboží k prodeji.  Registrace je zdarma.

Pod tlačítkem Přihlášení/Zaregistrujte (nahoře vpravo na hlavní straně Simiry) se nachází jednoduchý registrační formulář. Po vyplnění  formuláře je obratem generována e-mailová zpráva. Kliknutím na aktivní odkaz v této emailové zprávě dokončíte registraci (zkontrolujte si i spam poštu, někdy potvrzovací zpráva skončí právě tam).

Jako první zadáváte do registračního formuláře přezdívku, která Vás bude reprezentovat při veškerých aktivitách na Simiře. Změna přezdívky je možná pouze zasláním písemného požadavku. Sami si ji v průběhu působení na Simiře změnit nemůžete. Je to tak nastaveno, abychom zamezili nekalým manipulacím na našem webu.

Po registraci a po následném přihlášení se vám v horní části obrazovky objeví fialová lišta Moje Simira a z té budete následně ovládat všechny Vaše osobní sekce.  Po registraci doporučujeme vyplnit nejprve sekci Můj profil. V sekci Můj obchod/Vložit zboží si jednoduchým postupem vložíte fotografie svého zboží a následně si svůj obchod i sami spravujete. 

Registrace pro nakupující

Registrace je zdarma.

Pod tlačítkem Přihlášení/Zaregistrujte (nahoře vpravo na hlavní straně Simiry) se nachází jednoduchý registrační formulář. Po vyplnění  formuláře je obratem generována e-mailová zpráva. Kliknutím na aktivní odkaz v této emailové zprávě dokončíte registraci (zkontrolujte si i spam poštu, někdy potvrzovací zpráva skončí právě tam).

Jako první zadáváte do registračního formuláře přezdívku, která Vás bude reprezentovat při veškerých aktivitách na Simiře.

Registrace přináší nakupujícímu výhody a usnadnění nákupu, proto ji doporučujeme i nakupujícím. Pokud se u nás zaregistrujete, pak máte k dispozici předvyplněný formulář s doručovací adresou při objednávání zboží, možnost kontaktu s prodejcem vnitřní Simira poštou, vidíte přehled svých objednávek a můžete využívat i komunitní funkce Simiry.Přidej se
k Simiře na

  • Google plus
  • Facebook

Jejda! Nejdřív se musíte přihlásit.

Zadejte Vaši registrační emailovou adresu.

Storno

Nemusíte si pamatovat všechno!

www.simira.cz nemusíte nosit v hlavě, občas se sami připomeneme e-mailem. Nepropásněte nové soutěže o zajímavé ceny, nejžhavější produktové novinky ani informace o off-line trzích.


Prosím zadejte platnou e-mailovou adresu.

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Získejte řadu dalších výhod!


  • Ušetřete čas při nákupu
  • Získejte přehled o stavu vašich objednávek
  • Nenechte si ujít možnost získat slevové kupóny našich prodejců
  • Ovlivněte dění na Simiře svými postřehy a názory
  • Komunikujte přímo s výrobcem a dohodněte detaily své objednávky
  • Nechte si vyrobit své zboží na míru

Chci se registrovatTrvá to jen chviličku :-)